Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відреагувала на повернення екс-очільниці міністерства Раїси Богатирьової.

Відповідний пост Супрун розмістила на своїй сторінці у Facebook.

«Перші місяці роботи в МОЗ України мені постійно розповідали якісь історії про те, як організовувала роботу Раїса Богатирьова. Як вона ніколи не покидала свій «комплекс кабінетів міністра», який виглядав як палац. Натомість інша частина Міністерства була в критичному стані зі старими туалетами та пошарпаними стінами» – йдеться у дописі.

Нинішня очільниця МОЗ зазначила, що Богатирьова абсолютно не дбала про роботу МОЗ, а велика частина працівників її боялися. Власне збагачення та керування оборудками в Міністерстві були її головною місією. 

Супрун назвала повернення Богатирьової  сигналом про початок нового етапу боротьби за здоров’я та безпеку українців, адже  послідовники і партнери скандальної керівниці нікуди не виїздили і останні роки займались саботажем системних зміни у сфері, де вони звикли про все «домовлятися».

Нагадаємо, ексміністр охорони здоров’я часів президента-втікача Віктора Януковича Раїса Богатирьова повернулася в Україну. 

Її затримали в аеропорту та передали представникам Національної поліції. Ніч вона провела в СІЗО.