Глава Офісу президента України Андрій Богдан літав у французьке Сен-Тропе на весілля юриста Андрія Довбенка з Анною Огренчук замість присутності на державному відзначенні Дня Незалежності, зазначив журналіст Юрій Ніколов.

Чекаючи літака в французькому аеропорту, глава Офісу президента України Андрій Богдан спав на колінах у своєї супутниці. Відповідну фотографію в Facebook опублікував журналіст Юрій Ніколов.

“Ось це Богдан кімарить на своїй супутниці у французькому аеропорту після гулянки у Довбенка замість присутності на державному відзначенні Дня Незалежності та просування” приватних “кандидатів в Кабмін (фото мені скинули анонімно)”, – написав журналіст.

Богдан не був присутній на урочистих заходах в Україні 23-го і 24 серпня, оскільки відзначав весілля друзів у Франції.

За даними видання LB.ua, 23 серпня відсвяткували одруження власниця юридичної фірми LCF Ганна Огренчук і юрист Андрій Довбенко.

Коментуючи поїздку в Сен-Тропе Богдан заявив, що у вільний від роботи час йде, куди хоче. “Парахоботікі, узбагойтесь”, – підкреслив він.

І Огренчук, і Богдан входили до складу  Асоціації правників України. Президент України Володимир Зеленський включив Огренчук до складу комісії, яка буде працювати над реінтеграцією Донбасу.