декларація

Директор департаменту охорони здоров‘я Львівської ОДА Богдан Чечотка задекларував 85 тис. грн доходу у 2014 році. Його дружина вказала 133 тис. грн доходу, з яких лише 9,4 тис. грн – це заробітна плата. Решта – дохід від підприємницької діяльності, дивіденди, проценти.

Про це вказано у його декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, повідомляє  ІА Корупція Інфо з посиланням на Наші гроші.

Б.Чечотка не має у власності нерухомості та транспортних засобів. Члени сім‘ї володіють земельною ділянкою на 820 кв. м, будинком – 382,3 кв. м та квартирою – 51,3 кв. м. Також у їх власності є два автомобіля Mercedes-Benz та Subaru Legacy.

Окрім того, на рахунках у банку сім‘я головного медика області має майже 457 тис. грн.

Дружина .Чечотки Марія, згідно з даними ЄДР, у 2005 році зареєструвалась приватним підприємцем. Основним видом діяльності вказано спеціалізовану медичну практику. Раніше Б.Чечотка розповідав, що його дружина «працює приватним підприємцем-окулістом».

Згідно з ЄДР, у кінці 2012 року Б.Чечотка став співвласником ТОВ «Авто Спа Україна», яке зареєстровано у Миколаєві, і досі є серед власників.

Його внесок до статутного фонду становить майже 800 тис. грн. Основним видом діяльності ТОВ вказано «технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів».

Додамо, з 1 серпня 2006 до 12 вересня 2014 року Б.Чечотка працював головним лікарем Миколаївської ЦРЛ Львівської області. У 2010 році він пройшов на виборах до Львівської облради від «Фронту змін».12 вересня 2014 року його призначили директором департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.