​Кабмін звільнив главу Держенергоефективності.

Уряд звільнив Сергія Савчука із займаної посади та оголосив конкурс на його місце.

Кабінет міністрів України розпорядженням №1062 від 15 листопада звільнив Сергія Савчука з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за згодою сторін.

Про йдеться у розпорядженні № 1062-р на урядовому порталі.

“Звільнити Савчука Сергія Дмитровича з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за угодою сторін (пункт 3 частини першої статті 83 Закону України “Про державну службу”)”, – йдеться в розпорядженні.

Іншим розпорядженням №1053 в цей день уряд вирішив провести конкурс на цю посаду на п’ять років з правом повторного призначення без конкурсу ще на один термін.

Заявки на конкурс приймаються до 2 грудня включно, а оцінювання кандидатів намічено на 6 грудня.

Сергій Савчук – колишній член експертної ради Громадської спілки “Біоенергетична асоціація України”; керівник проєкту з енергетики ТОВ “ТАС груп”; консультант народного депутата Сергія Тігіпка з 2013 року. На посаду голови Держенергоефективності був призначений у 2014 році.

Раніше повідомлялося, що Мінекономіки звільнило майже півсотні топ-чиновників. Звільнено 47 керівників держпідприємств і держслужбовців категорії А. На всі посади призначили виконувачів обов’язків і відкриваються конкурси.