У Брянській області прогримів вибух на військовій базі: у будинках поруч вилетіли вікна.

У місті Клинці (Брянська область РФ) знову сталося НП у районі військової бази. Вранці 14 червня місцеві жителі повідомили, що чули гучний “ляск”, а потім бачили хмару диму в небі й російські вертольоти МНС.

Про вибух повідомила низка місцевих інтернет-спільнот. Telegram-канал “Подслушано Клинцы” пише, що після події майже у всьому населеному пункті зникла вода, на деяких вулицях – разом з електрикою.

“Сильний вибух у районі Ардоні! Йде дим, пахне навіть удома!” – написав один із учасників спільноти.

У Telegram також повідомили, що після “ляск” почалася пожежа на військовій базі. Згідно з іншими повідомленнями, зачепило лише частину бази, а також приватний сектор.

“Одній жінці відірвало ногу, у будинках більшості повилітали вікна”, – у паніці написали росіяни.

Губернатор Брянської області Олександр Богомаз пізніше заявив: було обстріляно село Займище міського округу Клинці.

За попередньою інформацією, поранено чотирьох осіб і пошкоджено кілька будинків.

Цікаво, що в цій Telegram-спільноті інформація про те, що стало причиною “ляска”, відрізняється. Там є повідомлення, що по об’єкту було завдано удару з вертольота, а також інші “свідчення” – що нібито місцевому жителю перед цим стало відомо про “пуск ракети з України”.

Очевидно, у РФ ще не визначилися, як пояснити інцидент.

Нагадаємо, що на військовій базі у Брянській області згоріла техніка, що прибула з війни.

Сильна пожежа сталася у військовій частині міста Клинці Брянської області: згоріла техніка, що прибула з війни з Україною. Про це з посиланням на очевидців повідомляє паблік у «ВКонтакті» «Подслушано Клинцы».

У Клинцях, розташованих за 40 км від кордону з Україною, базуються 488-й та 254-й мотострілецькі полки, які беруть активну участь у бойових діях в Україні.

За інформацією очевидців, пожежа в ремонтній зоні військової частини, де була техніка, що прибула зі «спеціальної військової операції», почалася після серії з чотирьох вибухів близько 6.00 ранку 11 липня. До 7.00 на місце прибули дев’ять пожежних машин.

Займання вдалося загасити через кілька годин, повідомили у МНС РФ. Постраждалих нема.