Після вчинення диверсійних ударів в глибокому тилу Росії – у Кремлі почала змінюватися риторика. Зокрема, стала проглядатись зовсім інша позиція щодо переговорів, легітимізації тимчасово окупованих територій і публічно задекларованих планів щодо окупації України.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів військовослужбовець ЗСУ, ветеран АТО, депутат Львівської міської ради Ігор Шолтис.

“Ми можемо відкрито говорити у ЗМІ про диверсійні операції ЗСУ, ГУР та інші спецпідрозділи. Ці жарти про “підпали” потребують неабиякої підготовки, міці наших вояків, які це планують та виконують”, – зауважує експерт.

За його словами, удари не лише по російських військових на окупованих територіях України, а й об’єктах на території РФ, турбує мирне російське населення.

“Звісно, весь цей соціум тисне на політичні еліти, починаючи від місцевої влади і вище, і створює періоди політичної турбулентності. Де війна стосується вже всіх”, – наголошує військовий.

При цьому він переконаний, що Україна не повинна зупинятися в такій тактиці, адже саме це може вплинути на настрої в РФ, позицію Москви на переговорах та перебіг війни загалом.

“Українські дрони, розробки, битимуть дедалі глибше вглиб РФ, і результати ми будемо бачити на зміні настроїв цивільних осіб, що послабить їхню позицію у переговорах і змусить піти з України”, – резюмував Ігор Шолтис.

Нагадаємо, у мережі з’явилися фото пошкодженої російської техніки після вибухів 5 грудня на аеродромі стратегічної авіації в Енгельсі та авіаційній базі ЗС РФ в Рязані.