Суд заарештував дві квартири сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександра і 43,7% його акцій у ЗАТ "Інвестор", передає Корупція.Інфо

Солом'янський районний суд Києва 4 травня наклав арешт на нерухомість та акції сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, повідомляє "Судовий репортер".

За даними видання, рішення ухвалив суддя Віктор Фомін, його можуть оскаржити.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Ідеться про три машино-місця і квартиру в Києві на вулиці Протасів Яр, 8, а також квартиру в Харкові на вулиці Мироносицька, 22.

Також було заарештовано 43,7% акцій Авакова-молодшого у ЗАТ "Інвестор".

31 жовтня 2017 року Національне антикорупційне бюро провело обшуки за місцем проживання фігурантів кримінальної справи про зловживання під час закупівлі Міністерством внутрішніх справ рюкзаків для Нацгвардії. Після обшуків НАБУ затримало сина Авакова, екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря, а також представника фірми, яка виграла тендер на постачання рюкзаків, Володимира Литвина. Їм інкримінують розтрату на суму 14 млн грн у 2015 році.

1 листопада Солом'янський районний суд Києва призначив Олександрові Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Підозрюваного зобов'язали здати закордонні паспорти і носити електронний браслет. Такий  самий запобіжний  захід суд обрав Чеботарю і Литвину.

8 листопада суд заарештував майно Олександра Авакова, однак 19 грудня Апеляційний суд Києва зняв арешт із майна сина міністра внутрішніх справ. 22 грудня суд скасував зобов'язання для Олександра Авакова носити електронний браслет.

23 лютого 2018 року суд повторно наклав арешт на майно Авакова-молодшого.

25 квітня адвокат Авакова-молодшого Андрій Тарасов повідомив, що Солом'янський районний суд Києва знову скасував арешт майна сина міністра.