Лідер "Громадянської позиції", кандидат у президенти Анатолій Гриценко подав у суд проти чинного голови держави, кандидата у президенти Петра Порошенка через нібито порушення при веденні передвиборчої агітації.

Зазначається, що розгляд позову суд призначив на 7 березня.

За словами Чорнолуцького, Гриценко просить суд визнати передвиборчою агітацією інформацію у вигляді 74 фотографій про робочу поїздку Порошенка 2 березня в Одеську область, опубліковану на офіційному сайті президента.

Лідер "Громадянської позиції" просить суд зобов'язати Порошенка оплатити цю передвиборчу, на його думку, агітацію з його виборчого фонду, та утриматися від використання для цих цілей бюджетних коштів.

Наголошується також, що Гриценко подав ще два аналогічні позови про поїздку Порошенка у Донецьку область.

Нагадаємо, 1 березня Гриценко написав у  Facebook, що штаб Петра Порошенка начебто дав команду рекламним агентствам скасувати попередньо заброньовану зовнішню рекламу на квітень. У штабі Порошенка цю інформацію спростували та запропонували Гриценку викупити всі його борди.

Окрім того, підлила олії у вогонь і Юлія Тимошенко своєю новою заявою, політик заявила, що чинна влада відповідатиме за те, що наживалася на власному народові: збагачувалась на війні та незаконному підвищенні тарифів, що призвело до збідніння українців.

Про це Юлія Тимошенко заявила в м. Іллінці на Вінниччині, перебуваючи у межах свого передвиборного туру.

Лідер "Батьківщини" переконана, що Україні терміново потрібна зміна системи влади "заради миру, відродження країни та заради майбутнього наших дітей, яке ми не маємо права зруйнувати".

Вона нагадала, що оприлюднене нещодавно журналістське розслідування про корупцію президента та його оточення на постачанні з країни-агресора непридатних запчастин для української військової техніки за завищеними цінами засвідчило всю фальш патріотичних гасел керівництва держави.

"Чорні оборудки проводилися просто через завод, що перебував у власності президента, – "Кузню на Рибальському". Так про які гасла про армію може йтися, коли з країною-агресором роблять чорний бізнес, а наші люди потім гинуть, тому що техніка не працює. Їм вигідна війна, адже вони заробляють на ній мільярди", – наголосила кандидат у президенти України.

Під час мітингу в Тульчині Юлія Тимошенко запевнила, що саме на чинній владі лежить відповідальність за незаконне підвищення цін на газ для населення, яке стало ще одним джерелом збагачення за рахунок людей.