У Британії закликали створити довгостроковий план підтримки України. Так, зазначається, що потрібно гарантувати поразку кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Про це британський політик Нік Томас Саймондс  розповів в інтерв’ю Sky News. “У нас був міжпартійний консенсус, який дуже цінний і зберігатиметься з приводу того, щоб Україна отримувала необхідну їй допомогу”, – сказав він.

“Але це не може бути на цій спеціальній, короткостроковій основі. Нам також необхідно скласти довгостроковий план, щоб гарантувати, що Путін зазнає невдачі в Україні”, – зазначив політик.

Він також прокоментував попередження американського генерала про стан ЗС Великої Британії.

“Це дійсно порушує серйозні питання щодо здатності Консервативної партії забезпечити безпеку нашої країни. Наша позиція така: збройні сили повинні бути такого розміру, щоб мати можливості, котрі відповідають характеру загроз, з якими ми стикаємося”, – зазначив Нік Томас-Саймондс.

Нагадаємо, у Британії запропонували побудувати в Польщі “величезний завод із виробництва зброї” для України. Нинішня модель постачання Києву озброєння у довгостроковій перспективі “нежиттєздатна”, а вказана стратегія могла б допомогти нашій державі захистити себе від агресора.

Окрім того, у Великій Британії висловили готовність постачати Україні ракети великої дальності класу ATACMS. Лондон вважає, що настав час прискорити постачання Києву необхідного озброєння.