Український дипломат Кислиця не залишився осторонь трагедії у Дніпрі, порівнявши російського візаві з м’ясником, у якого на руках безневинна кров.

Постпред України при ООН Сергій Кислиця у своєму “Твіттері” прокоментував трагедію у Дніпрі, порівняв представника росії у тій самій Організації Василя Небензю з м’ясником. Кислиця розмістила фотоколаж із портретами представників делегацій країн-членів Ради Безпеки ООН на тлі фотографії наслідків ракетної атаки по житловому будинку в Дніпрі. При цьому на зображення росіянина Небензі на знімку стікає кров.

“Як бути поруч із м’ясником у палаті? Ви відчуваєте теплу і липку кров, коли тиснете його руку? Наступного разу, коли ви потиснете йому руку, подумайте про мирних жителів, убитих російськими ракетами в Дніпрі”, – написав представник України, також згадавши про те, як допомагає терористам російська православна церква.

Раніше росія здійснила чергову масовану ракетну атаку. Одна з випущених ракет “X-22” потрапила до житлового багатоквартирного будинку в Дніпрі, внаслідок чого загинуло близько 40 осіб, також багато людей отримали поранення різних ступенів важкості.

Перші кадри з місця трагедії опублікував у Telegram заступник голови Офісу українського президента Кирило Тимошенко. Він повідомив, що росіяни потрапили у район, в якому він народився і тривалий час проживав.

“Просто нелюди. Немає як мінімум одного під’їзду. Під завалами знаходяться люди, які були вдома у святковий день… Чудово знаю будинок, по якому прилетіло. Народився і проживав поруч… Злість”, – написав представник ОП.

Мер Дніпра Борис Філатов також відреагував на трагедію одним словом, яким влучно охарактеризував російських агресорів.

“Скоти”, – написав він.