Монетизація субсидій, яка почнеться в наступному році, не гарантує українцям отримання грошей. Про це повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева.
 
«Монетизація, яка планується до впровадження з 2019 року, передбачає виплату всієї суми зекономленої громадянину субсидії — це його кошти на рахунку, і вони не можуть бути списані в бюджет», – зазначив він.

При цьому, стверджує чиновник, для цих цілей буде створений спеціальний рахунок, з якого зняти гроші не вийде.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання«Потрібно розуміти, що субсидія-це цільова допомога. Звичайна допомога передбачає виплату коштів, і чоловік сам вибирає, на що їх витратити; але субсидія-це цільова допомога на конкретні потреби, які стосуються оплати житлово-комунальних послуг. Саме тому накладаються певні обмеження, адже ці гроші повинні надійти постачальникам послуг», – підкреслив він.

Однак Рева пояснив, за яких умов гроші надійдуть на звичайний рахунок українців.

«А після того, як людина оплатила свою частину рахунки і закінчився опалювальний сезон, людям перераховують всі зекономлені гроші на звичайні рахунки, і вони можуть їх використовувати на власний розсуд. Чим більше заощадять — тим більше отримають грошей», – уточнив він.

<