Кабмін на засіданні 9 серпня ухвалив рішення запустити процедуру продажу ліцензій зв'язку 4G на 1800 Мгц і 2600 Мгц із стартовою ціною 6,3 млрд грн, передає Корупція.Інфо

Популярне: КРАЩЕ СЯДЬТЕ!!! Стало відомо, ким був водій загиблої Бережної, “совпадєніє”?

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, конкурс з продажу ліцензій буде відбуватися максимально прозоро, а його результати в перспективі принесуть державі нові технології, а в бюджет – додаткові доходи.

"Ми розраховуємо, що публічний продаж дозволить залучити кошти до бюджету, але найголовніше – буде створено сучасну інфраструктуру, яка розвиватиме національну економіку. Хочу подякувати персонально першому віце-прем'єр-міністру Степану Кубіву. Ви ретельно попрацювали над прозорістю і якістю необхідних рішень", – зазначив Гройсман.

Раніше повідомлялося, що Кабмін схвалив умови впровадження в Україні 4G. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ), запропонувала встановити стартову вартість ліцензії на використання 10 МГц (2 по 5 МГц) в усіх регіонах України для надання мобільного зв'язку 4-го покоління (4G LTE (діапазон 1800 МГц) на рівні 265 млн грн.