Представник фракції «Європейська Солідарність» Волинської облради Іван Мирка взяв участь у ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі Espreso.TV

Під час етеру гості студії обговорювали відставку Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Йшлося про його роботу на чолі правоохоронного відомства і перспективи поліції з приходом нового міністра Дениса Монастирського.

Найвищу оцінку уже колишньому очільнику МВС поставив його заступник Антон Геращенко, який наголосив, що пан Аваков віддано працював на користь України. Інші ж учасники розмови звинувачували посадовця в багатьох промахах, а найперше у переслідуванні волонтерів та добровольців, зокрема у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. На цьому аспекті наголосив і депутат Волинської облради від «Європейської Солідарності» Іван Мирка.

Він не чорт і він не ангел, він – великий комбінатор.

– Він трансформувався з Арсена Авакова в «Арсена Борисовича». Це зовсім різні люди. Він дуже любить владу. Колись Аваков захищав багатьох атовців, які були нереабілітовані і могли попасти в тюрми, а потім садив тих самих атовців і волонтерів без жодної вини… Він не чорт і він не ангел, а – великий комбінатор… Остап Бендер, – зазначив волинянин.

Також пан Мирка висловив впевненність, що новий міністр МВС буде повністю відданий Володимиру Зеленському.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.