Новопризначений міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вирішив на місяць зникнути з інформаційного поля

Про це в ефірі телеканалу “Україна24” заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає RegioNews.

“Він сьогодні мені сказав, що він вирішив умовно на місяць зникнути з інфополя, для того, щоб, по-перше, провести аудит того, що є, і вийти через місяць з пресконференцією, де він розкаже, чим він буде займатися, коли він бачить втілення якихось програм, щоб ми його потім як парламент могли контролювати”, – сказав Арахамія.

Він додав, що одним із головних завдань, які стоять перед Монастирським, є розділення Міністерства внутрішніх справ.

У нас як у правлячої коаліції, є план інституційний щодо отого, що такі великі міністерства треба розбивати на декілька інстанцій – Нацгвардія має бути роз’єднана з поліцією, і прикордонна служба також. Одне з таких головних завдань, які будуть стояти перед міністром – це зробити розділення цих частин”, – стверджує глава правлячої фракції.

Також Глава політичної фракції “Слуга народу” Давид Арахамія підтвердив, що на осінь планується низка кадрових рішень.

При цьому він відмовився уточнювати, про які саме кадрові зміни йде мова.

“Ми не хочемо робити спойлер на осінь. Бо така динаміка висока у нашому політикумі. За нами слідкують різні громадські організації, і будь-яку промову, яку я кажу, вони записують, як обіцянку. А потім кажуть, що я її не виконав. Я вже слідкую за своїми обіцянками. Я точно можу пообіцяти, що буде щонайменше три-чотири кадрових рішення восени, а які – залишмо це інтригою”, – відповів Арахамія.

При цьому він назвав “малоймовірною” відставку всього уряду чи прем’єр-міністра.

“Я думаю, що точкові зміни в уряді – точно не можливі, а гарантовані. А відставка уряду – дуже маловірогідна”, – сказав Арахамія.

Глава “Слуги народу” пояснив, що відставка всього Кабміну – “велика криза”: “бо одномоментно треба шукати багато кандидатів, потім давати їм знову всім по шість місяців, а в нас немає стільки часу”.

Він навів як позитивний приклад “точкових змін” звільнення Максима Степанова і призначення главою МОЗ Віктора Ляшка.

Перед цим Давид Арахамія допустив повернення Арсена Авакова у Кабмін восени, зокрема на посаду віце-прем’єра.

“Є пропозиція – восени, коли почнеться новий політичний сезон, побачити його (Арсена Авакова – ред.) в якійсь іпостасі в команді… це буде за домовленістю сторін вирішуватися у вересні”, – сказав народний депутат.

За словами Арахамії, в уряді багато посад, “у нас є три-чотири віце-прем’єра – це теж опція”. Він уточнив, що Авакову поки не пропонували зайняти такий пост.

Нагадаємо, що 13 липня Арсен Аваков подав заяву про відставку з посади голови МВС. Він очолював Міністерство з початку 2014 року.

15 липня Верховна Рада схвалила відставку Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Президент Володимир Зеленський запропонував на посаду міністра внутрішніх справ кандидатуру народного депутата від “Слуги народу”, голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського.

16 липня Рада призначила Монастирського міністром внутрішніх справ України.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.