Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звинуватив екс-прем'єра Юлію Тимошенко у тому, що вона особисто отримувала вигоду з незаконних газових угод, які, за його словами, існували в Україні раніше.

Як він заявив під час брифінгу у п'ятницю у Верховній Раді, трибуну парламенту заблокували ті сили, яким вигідно повернути корупційні схеми у газовій сфері.

Державний газ за в 3-4 рази заниженою ціною скуповувався ділками, у тому числі і тими, хто присутній в парламенті, у тому числі і тими, хто сьогодні, можливо, блокував трибуну. І перепродавався українцям в 2-3 рази дорожче,
– заявив очільник уряду, передає Корупція.Інфо.

Також він прямо звинуватив Юлію Тимошенко у особистому зиску з таких схем.

Я подивився декларацію Юлії Володимирівни Тимошенко. Вона сьогодні мешкає в будинку, по-моєму (площею) 500 квадратних метрів. За пільгових цін на газ кожен місяць середньостатистичний український громадянин доплачував їй за комунальні послуги і за газ одну тисячу доларів США. Це справедливість? Тобто хтось хоче повернути систему, за якої бідні платять за багатих? Уряд не підтримує такої тези
– підкреслив Гройсман.

Український прем’єр також заявив, що завдяки газовому контракту з Росією, який передбачав базову ціну російського газу для України на рівні 450 доларів за 1000 кубометрів, "по кишенях розходилися 2-3 мільярди доларів на рік".