p_51942209wtmk

Захоплений російський спецназівець Олександр Александров залишився незадоволеним візитом консула Росії Анатолія Грубого

Про це він сказав в інтерв'ю Reuters.

"Александров, одягнений в зелену лікарняну футболку, давав інтерв'ю прямо з ліжка. Він сказав агентству, що залишився один, опинившись між цими силами. Він сказав, що російський консул у Києві відвідав його з Єрофєєвим, але його прихід розчарував.

Двоє полонених сподівалися, що Москва зможе їх обміняти в ході обміну полоненими, але сказали, що консул такого варіанту не розглядав.

"Я поставив йому кілька запитань. Не було відповідей на них. Він сказав, що як у нього будуть відповіді, він приїде ще раз, озвучить мені їх", – сказав Александров, поранений в ногу при перестрілці.

Російське посольство в Києві в п'ятницю не відповіло на прохання про коментар. У більш ранній заяві воно називало Александрова і Єрофєєва "російськими громадянами, затриманими в Луганській області" та повідомляло, що їм надається необхідна медична допомога.

"Співробітники посольства планують відвідувати співгромадян на регулярній основі", – було сказано в тексті.

Обидва росіянина прямо говорили, що в момент взяття в полон вони були чинними російськими військовослужбовцями. Александров сказав, що пам'ятає напам'ять номер свого військового квитка: Е131660.

Він сказав, що боїться за своїх рідних, що залишилися в Росії. Кілька днів тому його дружина Катерина з'явилася в ефірі російського державного телебачення. Нервуючи і кажучи уривчастими фразами, вона сказала, що її чоловік звільнився з армії в грудні минулого року.

"Про мене сказали, що я не військовослужбовець вже, – каже Александров. – Мені трохи прикро, особливо коли через сім'ю, через дружину. Це межі переходить".