Селевий потік зійшов в Карпатах і зніс все на своєму путі на вулиці в одному з населених пунктів. Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook оприлюднив користувач Ігор Тихолаз, передає Корупція.Інфо

Так, відео спочатку знімалося у дворі приватного будинку, де було видно, що вода просочувалася з-під воріт на подвір’я. В результаті цього на землі утворилися величезні грязьові калюжі.

Після цього була показана вулиця, по якій з неймовірною силою нісся селевий потік. Вода з брудом зносила на своєму шляху все, в тому числі виривала дерева з корінням. 

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

Нагадаємо,у селі Добрівляни Івано-Франківській області потік води річки Лімниця змив частину ресторану. Інцидент стався 30 червня, відповідне відео опублікував користувач Олег Ярема в Facebook.

Літній зал ресторану змило через підйом рівня води в річці, який викликали сильні дощі в регіоні. Однак, не обійшлося і без людської халатності, адже ресторан був побудований дуже близько до берега річки з порушенням всіх норм.

Відзначимо, що протягом тривалих з четверга в західних областях країни сильно вирувала негода. Так, в Держслужбі з надзвичайних ситуацій розповіли про наслідки негоди.