Редакція Корупція.Інфо раніше повідомляла, що Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації розробив проект рішення щодо перепрофілювання комунальних закладів загальної середньої освіти Львівської обласної ради (ЛОР). 

У результаті  такої реорганізації Винниківської санаторної школи-інтернату діти з окупованих територій Донбасу, що проживають там, мають велику можливість опинитися на вулиці.

Про це на прес-конференції заявила депутат Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. Нардепка зазначила, що в обласній раді вже є проект, що до рішення про реорганізацію цієї школи у науковий ліцей.

«У цій школі навчається 409 дітей, 208 із них – це перші-треті класи. Куди підуть ці діти підуть у вересні, якщо буде створений ліцей, а в ліцеї, як відомо, перших класів немає?», – сказала Дворянин.

Також вона додала, що зараз там проживають діти, що були змушені залишити окуповані території Східної Україниі. У разі її реорганізації вони можуть опинитися на вулиці.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

Парасковія Дворянин також повідомила про підозри, що під виглядом реорганізації з цього навчального закладу хочуть «зробити приватну школу».

Як повідомлялося, Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат на межі зникнення. Чиновники Львівської області планують провести реструктуризацію і перетворити освітній заклад у ліцей. Однак, у разі прийняття такого рішення, багато дітей, які мають проблеми зі здоров’ям та походять з малозабезпечених і неповних сімей – опиняться, практично, на вулиці. До того ж, така ухвала призведе до скорочення та розформування колективу педагогів, які змогли поставити школу інтернат на новий якісний рівень. У мережі кілька тижнів був популярний хештег #ВрятуйШколу, небайдужі громадяни висловлювали свій подив та незгоду цьому рішенню.