Екс-гравець збірної Росії Олександр Кержаков знущався зі своєї дружини. Жахливі подробиці розповіла Наталія Тюльпанова, теща футболіста.

На думку Наталії, Кержаков одружився з розрахунку. Його ставлення до Мілани змінилося відразу після смерті тестя, який був відомим російським політиком.

"Він почав зі мною абсолютно інакше розмовляти. Він почав грубіянити, ображати, приписувати мені якісь речі, які я не роблю. Як мені сказала дочка, він схопив її і тягав по апартаментах, потім повалив на ліжко і почав душити подушкою. Потім підтяг до вікон, відчинив вікно і сказав, що зараз просто викине її. Цієї миті я постукала у двері", — сказала Тюльпанова в ефірі програми "Світське хроніка" на "П'ятому каналі".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також нагадаємо, що раніше повідомляли про те, що шокуюче вбивство трапилося нещодавно на Прикарпатті. У Верховині начальник РЕМу забив до смерті підопічного, а потім – просто зник. 41-річного керівника, батька трьох дітей, оголосили в розшук. Кривавий інцидент трапився пізно ввечері на стратегічно важливому підприємстві.