Під час засідання Верховної Ради стався конфлікт між Єгором Соболєвим ( «Самопоміч») і Олегом Ляшко (Радикльна партія), які не зійшлися в поглядах про те, що потрібно говорити з трибуни, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Чорна аура?”: Те що сталося з людьми на зустрічі з президентом, доведе вас до істерики!

Трибуна перед виступом Ляшка вже була заблокована Соболєвим та його соратниками. Коли глава Радикальної партії взяв слово і пішов до трибуни, Соболєв запитав, про що буде виступ: про зняття депутатської недоторканності або про щось ще.

Ляшко вирішив висловитися з приводу голосування щодо закону про Конституційний суд. На думку політика, прийняття закону дає додаткові важелі впливу президенту Петру Порошенко і дозволить перенести президентські вибори з 2019 на 2020 рік.

Коли ж Ляшко заявив, що не згоден з «Самопоміччю», Соболєв спробував відібрати у нього мікрофон, чим спровокував бійку. Деякий час депутати штовхалися, а спікер Андрій Парубій закликав всіх заспокоїтися і дати закінчити виступ голові РПЛ.

Ляшко приєднався до заклику Парубія, порадив не битися і покартав Соболєва за поведінку.

«Шановний Єгор Соболєв! Якщо ви вважаєте, що демократія – тільки те, що можете ви говорити. Поважайте мільйони людей, які голосували за нашу партію», – резюмував Ляшко.