З’явилася інформація щодо нинішньої зайнятості колишніх нардепів.

У зв’язку з тим, що практично весь склад Верховної Ради оновився, багато хто з так званої “старої гвардії” залишилися за бортом. Таким чином їм довелося шукати собі іншу роботу.

В першу чергу слід відзначити колишнього народного депутата Надію Савченко, яка довгий час шукала чим зайнятися. Але таки вирішила податися туди, де менше людей і потрібно більше фізично працювати. Так, Надія намірилася пройти медкомісію і повернутися в армію.

Найстаріший представник старої влади екс-депутат «Оппоблока» Михайло Добкін – багато років присвятив депутатства, а тепер має намір займатися «глобальною проблемою зелених насаджень по всій Україні – від Харкова до Карпат. Молодший брат Добкіна теж поки зав’язав з політикою і пішов в бізнес.

Якийсь Сергій Березенко проявив бажання знову піти вчитися після відходу з Ради. Він повідомив, що збирається в Штати, тому що не хоче заважати новій владі виконувати свої обіцянки.

Є й ті, хто перемекнулись в команду Зеленського. Серед них Віктор Чумак, який тепер став військовим прокурором і Олена Бабак, вона зайняла посаду міністра розвитку громад і територій.