Микола Калашник , голова Дарницької райдержадміністрації, позиціонує себе як той хто готовий на великі вчинки заради своєї громади. Але схоже облажався, бо двічі повідомив про закінчення ремонту одного і того ж закладу.

У своєму телеграм — каналі Микола Калашник опублікував фото на фоні відремонтованого садочка №678 на Волго — Дарницькій.

Однак, опис під постом здався аудиторії надто знайомим.
Текст щодо виконаних робіт під дописами Миколи Калашника однаковий. Єдине, що змінилося — мурал з їжачком, замість якого тепер лисичка.

«Звітую про завершення капітального ремонту садочка №678 на Волго-Донській.
Цей заклад функціонує з 1982 року та має назву Лісова казка.

Тут облаштовано укриття, відремонтовано аварійні покрівлю та вхідні групи, утеплено фасад та упорядковано благоустрій», — написав Калашников.

Виявляється, очільник Дарницької РДА в Києві з різницею у два місяці відзвітував про капремонт одного і того ж дитсадка.

Випадковість це чи присвоєння собі грошей за «капітальний ремонт» поки не відомо.

При цьому сам чиновник наразі ніяк ситуацію не коментує, лише яскраво розповідає про важливість такої своєї діяльності.

«Як пріоритети, які мають працювати, – це заклади охорони здоров’я, зокрема, галузь, яка має забезпечувати невідкладні оперативні втручання. Всі вони зараз забезпечені потужними генераторами – в тому числі, за допомогою міжнародних партнерів. Пункти незламності обладнані всім необхідним, в тому числі, польовими кухнями та мобільними санвузлами – в разі, якщо не буде працювати централізована система водопостачання та каналізація. Ми враховуємо різні варіанти, але зрозуміло, що передбачити все на 100 відсотків неможливо. Однак на 99 ми готові до надзвичайних ситуацій, адже врахували досвід минулого періоду, напрацювали нові проєкти», – сказав Микола Калашник.