15 загарбників і танк були знищені ударним дроном завдяки українським спецпризначенцям.

Російські загарбники скаржаться, що їх українські захисники атакують дронами. Завдяки влучному попаданню знищено 15 окупантів та їхній танк. Про це повідомляє СБУ. Військові контррозвідники СБУ знищили ударним дроном російський Т-72 і 15 загарбників. Окупант, який став свідком події, телефоном розповів своїй матері деталі останніх хвилин життя росіян. Розмову перехопила Служба безпеки України.

“Мама, сегодня у нас такое шапито было! В два часа ночи 15 “двухсотых”. Потому что они на танке смотрели все кино. Короче, в башню скинули, дроном! Дроном, мама, дроном! Просто подлетели, скинули боеприпас и его разорвало”, – розповів окупант.

І нічого додати про долю цих окупантів: приїхали в Україну, подивилися кіно, загинули… і самі потрапили в кінохроніку ювелірної роботи наших спеців.

Нагадаємо, що ЗСУ на Півдні знищили 54 росіянина, три танки Т-62, три РСЗВ «Град», гармату  «Мста-Б», склад боєприпасів та пункт боєпостачання на Херсонщині. Про це інформує Південь.

Зазначається, що наші сили завдали шість ударів по скупченнях російських військових, техніки та по опорному пункту.

«Тим часом підтверджені втрати ворога: 54 рашисти, три танки Т-62, три реактивні системи залпового вогню «Град», гармата «Мста-Б», броньована та автомобільна техніка, а також знищено склад боєприпасів та пункт боєпостачання на Херсонщині», – йдеться у повідомленні.