Інформаційне Агентство «Корупція Інфо» – це суб’єкт інформаційної діяльності (засіб масової інформації), який займається збиранням, обробкою, творенням, зберіганням, розповсюдженням інформаційної продукції про соціально-економічну, політичну ситуацію у державі, а також корупційні події в Україні.

Свою продукцію інформаційне агентство розповсюджує українською та російською мовами, в мережі Інтернет на власному інформаційному порталі http://www.korupciya.com

Нещодавно в мережі Інтернет з’явився інформаційний ресурс http://corrupcia.in.ua під назвою, яка належить інформаційному агентству.

wrwrrw

На сторінці цього ресурсу зазначено, що відповідальним за редагування та наповнення матеріалу є Черноіван Тарас.

Як відомо, Т.Черноіван, відомий серед журналістської публіки, як псевдо-журналіст, який займається очорненням репутації з метою наживи на створених майданчиках в мережі Інтернет, на яких розміщуються потоки замовних статей.

http://obozrevatel.com/crime/46917-chernoe-delo-tarasa-chornoivana.htm

Як відомо, Черноіван уже потрапляв в поле зору правоохоронців за вимагання неправомірної грошової вигоди за спростування компрометуючих статей.

Шановні читачі, доводимо до вашого відома, що інформаційний ресурс http://corrupcia.in.ua немає ніякого відношення до Інформаційного агентства «Корупція Інфо».

Більше того, інформаційне агентство «Корупція Інфо» не несе відповідальності за опублікований матеріал на порталі http://corrupcia.in.ua

 

Будьте пильними та споживайте правдиву інформацію.

З повагою, колектив інформаційного агентства «Корупція Інфо».