Солом'янський районний суд Києва дозволив Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі вилучити документи, що підтверджують громадянство Ізраїлю депутата Верховної Ради від фракції "Опозиційний блок" Вадима  Рабіновича, передає Корупція.Інфо

Про це йдеться в рішенні суду від 12 червня, передають Українські Новини.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

У січні Національне антикорупційне бюро почало розслідувати декларування недостовірної інформації та можливе незаконне збагачення  Рабіновича.

Згідно з клопотанням САП, з метою підтвердження або спростування факту, що депутат Рабинович і громадянин Ізраїлю Вадим (Давид)  Рабінович є однією особою, в зв'язку з чим він не вказав у декларації за 2015-2017 роки фінансові зобов'язання та інші об'єкти декларування, які зареєстровані на нього як на громадянина Ізраїлю, необхідно звернутися до компетентних органів Ізраїлю із запитом про міжнародну правову допомогу.

Суд задовольнив клопотання і дозволив САП і службовим особам компетентного органу Ізраїлю ознайомитися і вилучити документи, які містять інформацію про наявність громадянства Ізраїлю у  Рабіновича.

Як повідомляли Українські Новини, 13 червня блогер Крутчак зажадав від  Рабіновича виконати обіцянку і передати Україні його ізраїльську віллу.

5 червня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) отримали документи про ізраїльське громадянство депутата Ради  Рабіновича.