Нардеп Олександр Юрченко, якого підозрюють у хабарництві, 24 вересня заплатив 3 мільйони гривень застави, щоб вийти із СІЗО.

Раніше суд заарештував його на 2 місяці. Відповідну інформацію підтвердила речниця Вищого антикорупційного суду Олеся Чемериc у коментарі 24 каналу.

За інформацією Чемериc, заставу за нардепа внесли заставу у повному обсязі. Наразі ВАКС отримав довідку, яка підтверджує надходження коштів і служить посвідкою для того, щоб людину випустили з СІЗО.

Коли він вийде зі слідчого ізолятора, на нього покладуть низку обов’язків, серед яких:

  • не відлучатися з місця проживання без дозволу;
  • повідомляти про зміну місця проживання;
  • утримуватися від спілкування з іншими людьми про обставини справи, зокрема з іншим підозрюваним – неофіційним помічником депутата Іваном Фіщенком;
  • здати на зберігання закордонні паспорти й носити електронний браслет.

Телеграм-канал Резидент пише про те, що відомо хто саме заплатив заставу за скандального депутата.

Ми писали, що Юрченко візьме всю відповідальність на себе, а в замін його справу затягнуть і внесуть необхідну суму. У самого нардепа таких грошей немає, а заплатила група Холодова, яка веде активну боротьбу з тютюновими монополістами.

Раніше прокуратура просила для Олександра Юрченка тримання під вартою з альтернативою внесення застави на суму у понад 6 мільйонів гривень. Зрештою суд частково задовольнив клопотання, втім суму застави зменшили до 3 мільйонів гривень.

Телеграм-канал PavlovskyNEWS наводить слова батька народного депутата, який говорив, що грошей на те, щоб внести заставу у його сина немає.

За нардепа Олександра Юрченка, підозрюваного у хабарі, внесли 3 мільйони 1656 гривень застави. Хто вніс заставу – невідомо

Раніше його батько заявив нам, що таких грошей у його сина немає. І згідно з декларацією депутата за 2019 р, він задекларував $ 50 000 готівкою, його дружина – 200 000 грн, що вдвічі менше від суми внесеного застави.

Прес-секретар Вищого антикорупційного суду Олеся Чемеріс заявила, що кошти внесли вчора. Зараз ВАКС отримав довідку, яка підтверджує надходження коштів і служить свідченням для того, щоб людину випустили з СІЗО.