Медик з Івано-Франківська, який хизується у соцмережах дорогими мотоциклами та подорожами на яхтах, очолив львівську медицину катастроф.

Депутати Львівської облради проголосували за призначення генеральним директором одного з найбільших комунальних закладів області Володимира Похмурського. Він очолив Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передає Корупція. Інфо

Це призначення лобіював особисто голова Львівської ОДА Олег Синютка, кажуть медики того ж таки центру. Так це чи ні, можна зрозуміти, проаналізувавши два відкриті конкурси, які були проведенні, коли шукали очільника Центру, та дивні рішення керівника управління майном спільної власності облради Миколи Бандри ще до офіційного закінчення останнього конкурсу.

Про все по порядку. На пошуки претендента 8 вересня 2016 року оголошують відкритий конкурс.

Свої заявки для участі в конкурсі подає шестеро працівників медичної галузі з Львівщини. Але переможця визначити не можуть.

І, о дивина, заявку на участь у другому конкурсі, який проводять 26 січня 2017 року, подає лише один кандидат: Володимир Похмурський, який до 9 грудня 2016 року очолював Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Детальніше про нього згодом. Повернімося до конкурсу.

Тут є цікавий момент: якщо проаналізувати Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області, то, відповідно до його пункту 27, "за наявності лише одного претендента на вакантну посаду конкурс не проводиться".

Але начальник управління майном комунальної власності не став чекати сесії облради чи навіть закінчення другого конкурсу, і 22 грудня 2016 року підписав наказ про призначення Володимира Похмурського в. о. гендиректора Центру.

У своїй промові на сесії облради пан Похмурський ще до голосування за його призначення обмовився, що "має підтримку серед депутатів". Декого зі сесійної зали (напевно тих, кого в коло цієї підтримки не запросили) це обурило. Проте 47 депутатів таки проголосували "за" призначення на цю посаду Володимира Похмурського.

Про те, що пана Похмурського лобіює особисто Олег Синютка, ще в грудні минулого року мені заявив тодішній директор Центру Юрій Пацюрко. Під час голосування керівник області театрально вийшов із зали, начебто, не втручався у процес. А міг би, до речі, і втрутитись, подбавши про справедливий кадровий конкурс.

Додам також, що місцеві журналісти Івано-Франківська (звідки до нас прийшов колись і сам Олег Синютка) заявляють, що посаду керівника Івано-Франківського Центру Володимир Похмурський отримав із порушенням конкурсних умов у часи одіозної екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

Івано-франківська місцева преса також пише, що Володимир Похмурський був фігурантом кількох скандалів із кадровими звільненнями та "покриванням фінансових зловживань його підлеглих".

На своїй сторінці в соцмережах новопризначений керівник хизується фото подорожей на мотоциклі, яхті та відпочинком у Албанії.

Представляючи програму розвитку закладу, Володимир Похмурський пообіцяв Львівщині: порозуміння з колективом, матеріально-технічне забезпечення та підвищення рівня кваліфікації працівників.

Але чи не варто було для початку перевірити кваліфікацію самого начальника, організувавши чесний конкурс?