Володимир Зеленський, який раніше анонсував свою участь у президентських виборах, закликав українців приєднуватися до його команди.

Популярний український шоумен, лідер «Студії Квартал 95» Володимир Зеленський в новорічну ніч оголосив про те, що буде балотуватися в президенти України. А вже в перший день нового року він звернувся до українців з важливим закликом.

У вівторок, 1 січня Володимир Зеленський опублікував відеозвернення на своїй сторінці в Facebook. 

У ньому він оголосив про створення сайту своєї команди, до якої можуть приєднуватися прості українці. Кандидат в президенти також озвучив головну вимогу до потенційних членів своєї команди – не мати ніякого відношення до політики.

«Я вірю, що змінити країну можна тільки разом з тобою. Не стій осторонь, приєднуйся до моєї команди. Неважливі твоя стать, релігія, освіта, мова якою ти розмовляєш. Важливо – ти ніколи не був в політиці. І поки що це – найголовніше», – заявив Володимир Зеленський.

Також у мережі з'явився сайт ze2019.com з лозунгом "Я – іду, ти зі мною? Зе! команда". У команду шоумена встигли приєднатися 20 тисяч людей

Цікаво, що  вже за кілька хвилин після запуску портал перестав працювати. У команді шоумена запевнили, що на сайт була здійснена DDoS-атака.

На разі роботу сайту відновлено. 

До цього ми повідомляли про те, що український актор і шоумен Володимир Зеленський оголосив, що йде в президенти. Про це він сказав в ефірі телеканалу 1 + 1 за кілька хвилин до Нового року.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Любі українці, я обіцяю вам піти в президенти України. І відразу виконую: я йду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З новим роком! З новим слугою народу», – заявив засновник «Кварталу».

Додамо, що генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко пояснив, з якої причини звернення в честь Нового року Петра Порошенка показали після звернення Володимира Зеленського. 

Як написав Ткаченко на своїй сторінці в Instagram: "показ виступи президентів під супроводу бою курантів є радянською традицією. І хоча курантів давно вже немає, але люди за ними все ще тужать. "Тому президента все ж показали, хоча вже в 2019 році.