Прокурор Павло Головко, який під час «Майдану» притягував до кримінальної відповідальності активістів, подав свою кандидатуру відразу на три посади в Національному антикорупційному бюро, передає Корупція.Інфо

У понеділок, 14 травня, він подав три нових декларації в якості кандидата на посади в Головному підрозділі детективів Національного антикорупційного бюро України. Це сталося рівно через тиждень після того, як в НАБУ оголосили новий конкурс на посади детективів.

Про Павла Головко журналісти докладно розповідали ще на початку року в розслідуванні «Прокурори Майдану. (Анти) ​​революція ГПУ ». У лютому 2014 року він виступав у судах проти активістів Романа тисівської і Едуарда Крижанівського.

При цьому виявилося, що в даний час Павло Головко працює в Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ – якраз в тому департаменті, який займається розслідуваннями злочинів проти активістів революції.

Популярне: "Не хочу вчити українську!": Мовний скандал з дружиною Ступки набирає обертів

Що цікаво, дружина Павла Головко, Аліна, також привертала до відповідальності майданівців. Зокрема – 72-річного на той момент Миколи Пасічника, вимагаючи для нього утримання під вартою. Аліна Головко (в той час – ще під дівочим прізвищем Мінчук) працювала прокурором в Оболонському районі р .. Київ.