Підозрюваних у замаху на народного депутата Ігоря Мосійчука та вбивстві добровольця АТО Аміни Окуєвої можуть видати Росії, передає Корупція.Інфо

Популярне: Готуйтеся вже сьогодні! 22 грудня – День святої Анни: що можна і що заборонено робити в цей день

Про це повідомило джерело в МВС України.

18 листопада цього року прес-служба СБУ повідомляла про затримання двох громадян РФ, оголошених у міжнародний розшук.

Тоді співробітники спецслужби заарештували у Києві уродженця Чечні, якого Інтерпол розшукував за вчинення особливо тяжких злочинів. Зокрема, його підозрювали у низці замовних вбивств, а саме – головного редактора російського видання «Форбс», громадянина США Пола Хлєбнікова та заступника голови керівника апарату Уряду Чеченської Республіки у 2001-2003 роках.

У той же день на Полтавщині працівники СБУ затримали також раніше оголошеного у міжнародний розшук громадянина РФ із Чечні. В минулому він був засуджений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів у складі організованої групи в країнах ЄС.

Джерело повідомило, що обидва росіянина мають відношення до ФСБ РФ і підозрюються у замаху на життя народного депутата Ігоря Мосійчука під будівлею телеканалу Еспресо та диверсії, у результаті якої загинула помічниця Мосійчука, доброволець з Чечні Аміна Окуєва.

Зараз представники російської влади ведуть переговори з владою України про екстрадицію заарештованих злочинців до РФ.