У Полтаві в школі №22 вибухнула стоматологічна установка, в результаті чого контуило маленьку дівчинку. Про це в понеділок, 12 листопада, з посиланням на начальника департаменту охорони здоров'я Полтавської міської ради Сергія Котова. 

Котов розповів, що в школі стояло застаріле обладнання, ще радянського зразка, де компресор під тиском даючи воду, яка міститься в спеціальній пляшці, дозволяє обробляти зуб. Пляшка вибухнула і травмувала дитину – 10-річна школярка отримала контузію.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Чиновник пообіцяв, що департамент охорони здоров'я займеться цією проблемою. У момент вибуху В стоматологічному кабінеті перебували лікарі, медсестра і маленька пацієнтка. 

Як повідомляється, медсестра теж постраждала і попала в лікарню разом з дівчинкою. У школярки діагностували баротравму. Сергій Котов додав, що батьки постраждалої не висували жодних претензій до лікарів.

Нагадаємо , в Києві жінка померла в стоматологічному кріслі. Інцидент стався на вулиці Воздвиженська, 16 –А. За попередніми даними, смерть могла викликати алергія на знеболюючий препарат.