Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва стверджує, що в ніч на 17 вересня її будинок під Києвом підпалили невідомі, врятувати будівлю не вдалося

Будинок колишньої глави Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтаревої в селі Гореничі під Києвом був спалений в ніч на 17 вересня.

У матеріалі йдеться, що причиною пожежі став підпал.

“Шановні колеги, тільки наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!!! “, – наводить агентство слова екс-глави НБУ.До цього повідомлялося, що згоріла машина невістки Гонтаревої. Це сталося в ніч на 5 вересня. Автомобіль був облитий бензином перед її будинком в центрі Києва.

12 вересня правоохоронці проводили обшуки за місцем прописки Гонтаревої в квартирі його сім’ї в Києві.

Сама колишня керівниця Нацбанку на сьогоднішній день знаходиться в госпіталі в Лондоні. До цього на неї наїхав автомобіль. Сама вона вважає ці дві події пов’язані між собою, оскільки її противники нібито від вербальних загроз перейшли до реальних дій.

Як повідомлялося раніше, колишня глава Національного Банку України зізналася, що може просити політичного притулку у Великобританії, якщо в Україні і надалі вимагатимуть її допиту в ГБР.