У Запоріжжі готують страйк енергетики «Запорожжяоблнерго», яким вже четвертий місяць не виплачують зарплату, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Її проводжали, як на останній урок – під шкільний дзвоник”: Як у Кропивницькому прощались з убитою 12-річною школяркою

Три дні – з 19 по 22 грудня, абонентські служби «Запоріжжяобленерго» будуть закриті, споживачів обслуговувати не будуть. Причина – страйк енергетиків, які вимагають виплату своєї законної зарплати.

Таким способом енергетики намагаються нагадати можновладцям, що у робітників є сім'ї, які треба годувати, а держава зобов'язана подбати про те, щоб працююча людина отримував винагороду за свою працю.

У зв'язку з ситуацією, що виникла по невиплаті зарплати, запорізькі енергетики 22 грудня в о 8:00, в своє професійне свято вийдуть на мітинг біля мерії. Зрозуміло, якщо на той час їм не виплатять зарплату.

Варто відзначити, що з «Запоріжжяобленерго» на даний час вже звільнилися понад 600 фахівців, які не бажають працювати «за так»: навіть при рабовласницькому ладі рабів годували, щоб вони могли давати хорошу віддачу. А ось в 21 столітті хтось недостатньо розуміє, що людина не може не харчуватися, інакше вона просто помре. Кому тоді потрібні будуть «земні блага»?

На самому підприємстві робочим відповідають, що в ситуації з зарплатою винуве НКРЕ, яке ввело так званий «нульовий алгоритм». При цьому, в НКРЕ стверджують, що «Запоріжжяобленерго» погано веде роботу з боржниками, і саме тому на підприємстві перебої з зарплатою. «Дивовижнн» трактування: хтось не платить – рядовий енергетик «помирай з голоду», -інформація, отримана від запорізьких енергетиків.