Смерть керівника Горностаївського райвідділу поліції Херсонської області підполковника Руслана Бабича не пов'язана зі справами, що розслідувалися правоохоронцями.

Таку заяву зробила начальник відділу комунікацій обласного управління Національної поліції в Херсонській області Ірина Атаманенко в коментарі "Громадському", передає Корупція.Інфо

"Останнім часом в районі не було таких гучних злочинів, розслідування яких мало б ризики для працівників поліції. Конфліктів з керівництвом облуправління у Руслана Бабича, наскільки мені відомо, не було", – підкреслила вона.

 
Крім того, головний консультант начальника облуправління Нацполіціі Олена Ренкас, знайома з Бабичем, назвала загиблого людиною, яка не схильним до крайнощів.

"Зараз ніхто з херсонських колег Руслана не знає, що спонукало його на цей крок. Я була знайома з ним не один рік. Його дружина, Тетяна, теж працює в поліції, була моєю однокурсницею під час навчання у вузі. Руслан – врівноважена людина, який не мав ніякої схильності до будь-яких крайнощів. Також, наскільки мені відомо, у нього не було недоброзичливців, які хотіли йому смерті, могли б тиснути на нього, чомусь шантажувати. Чи не чула я і про те, що він мав якісь проблеми в сім'ї. Враження від спільної роботи з Русланом у мене – лише позитивні. Тому особисто мене ці події просто шокували ", – сказала Ренкас.

Популярне: Держава може відмовити у знижці на "комуналку": 7 причин втратити субсидію у 2018 році

Відзначається, що Бабич перестав виходити з підлеглими на зв'язок 28 квітня. Оперативна група знайшла його повішеним на гачку в зв'язці з двох ременів.

Згідно з головною версією слідства, він наклав на себе руки. Незважаючи на це, передсмертної записки в його будинку не знайшли. За фактом смерті відкрито кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство" з позначкою "самогубство".