Андрій Богдан, новий глава Адміністрації президента України досить оригінально прокоментував рішення прем'єра Гройсмана подати у відставку. На думку глави АП ніхто плакати по прем'єр-міністру не буде і колапсу в країні не відбудеться.

Про це Андрій Богдан заявив в ефірі каналу "112 Україна".

"… Не проблема, нехай іде, буде виконувати обов'язки перший віце-прем'єр, будуть виконувачі обов'язків міністрів на місцях, в історії України це було багато разів, ніякого колапсу не станеться, і, можливо, це буде одне з найбільш правильних рішень пана прем'єр-міністра ", – заявив Андрій Богдан.Також на його думку, у старих чиновників є бажання максимально скинути можливі проблеми на президента Володимира Зеленського в перші дні його роботи.

"Однак хочу засмутити пана прем'єр-міністра, ніхто плакати не буде, якщо він все-таки внесе таке подання, кінець історії України не відбудеться", – сказав Богдан.

Він зазначив, що в Україні, як і в будь-якій державі, існує принцип нескінченності влади. "Влада, той чи інший орган працює, поки не буде призначений їх новий склад", – додав Богдан.