Президент Володимир Зеленський пообіцяв мільйон вакцин для українців в лютому. І заявив, що буде вакцинуватися ними теж.

“Ми домовлялися тільки з тими виробниками, які затверджені світом”, – заявив Зеленський в інтерв’ю журналістам на форумі “Україна 30”.

Відзначимо, що Novavax, яку закуповуватиме Україна, ще проходить випробування в США і ніде в світі вона поки не застосовується.

Він заявив, що Україна повинна отримати мільйон доз в лютому. Які саме вакцини прибудуть в лютому – президент не уточнив.

Зеленський пообіцяв, що готовий вакцинуватися першою вакциною, яка з’явиться в Україні. “Перша буде Pfizer, 200 тисяч”, – пообіцяв він. На питання журналістів, чи буде це в прямому ефірі, президент заявив: “Як завгодно”.

Про це президент Володимир Зеленський заявив 8 лютого, виступаючи на форумі “Україна 30”.

Також “Політика страни” коротко викладає про що ще говорив Зеленський на Форумі:

“Він почав промову з того, що йому в спадок залишилася зруйнована медицина. Правда, це можна було говорити навесні або на початку літа. Зараз, як мине рік після оголошення світової пандемії, такі заяви звучать вже трохи непереконливо.

Також президент дорікнув владі на місцях у коронавірусному популізмі і саботажі.

“В питаннях коронавірусу було втручання політиків, велика кількість маніпуляцій, саботаж. Тим не менш, результати, яких вдалося нам досягти, доводять, що наші дії були ефективними”, – вважає Зеленський.

При цьому він вважає, що всі дії в цілому були правильними – рівень смертності найнижчий в Європі, а локдауни були найм’якшими. Він сказав, що після останнього локдауну втричі впав середньотижневий рівень захворюваності”.

Тим часом під КВЦ «Парковий», де виступає президент Зеленський, прийшли мітингувати противники закриття телеканалів. Проти них вийшли представники «Нацкорпусу».

Поліція зараз стримує націоналістів і не дає їм пройти.

“Під бізнес-центр Парковий, де тільки що виступив Зеленський і зараз він дає інтерв’ю, ситуація загострюється.

Там вийшли на акцію протесту журналісти закритих опозиційних телеканалів. І туди ж підтягнулися ультраправі з Нацкорпусу.

До місця підтягуються додаткові підрозділи поліції “, – повідомляє” Політика страни”.