цвк

Сьогодні на раді коаліції фракція "Батьківщина" поставила питання про зміну складу ЦВК.

Про це сказав журналістам перший заступник фракції БПП Ігор Кононенко, передає Корурція Інфо

Він також додав, що фракція "Блоку Петра Порошенко" на наступному тижні визначиться щодо своєї кандидатури на посаду члена Центральної виборчої комісії. Кононенко розповів, що за словами представника президента у Раді Степана Кубіва, на сьогодні лише дві фракції  – "Батьківщина" і "Самопоміч" – подали свої кандидатури на посаду члена ЦВК.

"Ми будемо визначатися на фракції з цього питання в понеділок і, я думаю, що на наступному тижні представимо свої кандидатури", – сказав нардеп.

Фракція "Народного фронту" також заявила про свою готовність запропонувати кандидатуру до складу ЦВК, додав Кононенко.

"Думаю, за місяць це питання буде вирішено", – сказав він. П

ри цьому додав, що "питання щодо зміни ЦВК насущне, але воно було поставлене фракцією "Батьківщина" за місяць чи півтора до виборів". Кононенко зауважив, що не було доцільно починати зміну членів ЦВК під час виборчого процесу.

"Цей склад ЦВК завершить виборчий процес і далі ми підемо за процедурою щодо обрання нового складу ЦВК", – сказав депутат.

Раніше повідомлялося, що МВС порушила кримінальне провадження проти ЦВК через Павлоград. Міністерство кваліфікує скасування другого туру в місті як порушення закону про місцеві вибори і проводить перевірку.