“Нафтогаз” як акціонер понад 50% акцій “Укрнафти” доручив наглядовій раді компанії провести вивчення і попередній розгляд поділу активів “Укрнафти” між НАК та міноритарними акціонерами.

Про це йдеться у листі голови правління “Нафтогазу” Андрія Коболєва до секретаря наглядової ради “Укрнафти” Яни Мануілової, яке є у розпорядженні ЕП.

“Просимо на найближчому засіданні Наглядової ради ПАТ “Укрнафта” розглянути це питання і затвердити календарний план і необхідні заходи щодо його реалізації (затвердження складу робочої групи, проведення відбору та затвердження компанії для проведення оцінки активів з числа “великої четвірки”, проведення відбору та затвердження компанії – юридичного радника для супроводу процесу розподілу активів тощо)”, – йдеться у документі.

“Нафтогаз України” належить 50% + 1 акція “Укрнафти”. Групі компаній, пов’язаних з колишніми акціонерами “Приватбанку”, серед яких зокрема Ігор Коломойський – близько 42% акцій.

Нардеп і соратник олігарха Ігоря Коломойського Ігор Палиця підтвердив, що група “Приват” управляє “Укрнафтою” з 2003 року (Палиця був головою правління компанії у 2003-2007 роках).