Львівська обласна державна адміністрація має намір повністю вивезти відходи зі Львова до середини липня, заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Максимальний репост! Новий ШОКУЮЧИЙ «РОЗВОД» на дорогах України. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!


"За нашими підрахунками, до середини липня ми очистимо Львів від відходів", – сказав він на брифінгу у Львові, пише Укрінформ.

За його словами, вже розроблена програма вивезення твердих побутових відходів зі Львова на наступні два роки. Очищення міста є першим етапом. Всього "план порятунку" Львова включає п'ять кроків.

Другий етап – розрахований на наступні 3 місяці. Протягом цього терміну влада області планує зменшити кількість відходів, що вивозяться на полігони області, і перейти до системного вивезення відходів.

Протягом третього етапу, який завершиться в листопаді поточного року, заплановано відновити систему організації збору ТПВ, в тому числі, сортування і вивіз вторсировини, що вагомо зменшить кількість відходів, що вивозяться на полігони.

У 2018 році протягом четвертого етапу влада області планує перейти до системної переробки та утилізації відходів, в тому числі і за допомогою виготовлення палива RDF (Refuse Derived Fuel).

Останнім етапом програми стане початок будівництва комплексу з переробки відходів в 2019 році, підкреслив Синютка.

Нагадаємо, напередодні Львівська міськрада прийняла рішення Про організацію вивезення ТПВ в місті Львові до 30.06.2019, згідно з яким міськрада тимчасово передає Львівської ОДА повноваження з вивезення та захоронення відходів.