Директор Українського інституту політики Руслан Бортник висловив думку про гучне інтерв’ю Андрія Богдана.

Андрій Богдан, який обіймав посаду керівника Офісу президента з 21 травня 2019 року до лютого 2020-го, дав інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. У ньому жорстко пройшовся по президенту Володимиру Зеленському та всій нинішній системі влади.

Але все ж таки, якщо подивитися на це інтерв’ю в сухому залишку, будь-яких сенсацій, «бомб», як анонсував Гордон, там немає. Хоча є чимало жорстких (суб’єктивних, літературних і немає) оцінок дій влади.

Зрозуміло, що у Богдана пронизує образа за те, що його свого часу викинула система. Як відомо, і те, що Богдан сьогодні є одним із бенефіціарів або учасників анти-Зе проєкту. Ідеться про об’єднання політичних та економічних еліт, націлених на зміну Зеленського. На створення умов для дострокових парламентських та президентських виборів.

Якихось серйозних політичних наслідків це інтерв’ю за собою не потягне. 

Очевидно, що Богдан планує повернення до великої політики. І для цього позиціює себе чи не як головний опозиціонер чинної влади.

Те, наскільки смішно це виглядає, розповіли у Телеграм-канал Недоторкані. Там стверджують, що інтерв’ю Богдана Гордону – це:

– короткий переказ останніх новин,

– розуміння, що у Богдана вже немає інсайду,

– запуск нових чуток,

– запуск лякалки про те, що в лютому зникне економіка (рік тому вже обіцяв щось подібне),

– сльози колишнього,

– переказ історій з інтерв’ю річної давності.

Стійке відчуття, що Богдан проходить кастинг на роль чергової торпеди проти Зеленського. Виходить погано. Максимум – нагадив під дверима. Нецікаво та некрасиво.

Депутатка Слуг народу Єлизавета Богуцька також поділилася своєю думкою щодо розмови Богдана з Гордоном на своїй сторінці в Фейсбук.

Подивилася. Начебто в туалеті побувала.

З усього інтерв’ю найціннішою виявилася реклама “Гордон-шопа”, де відвідувачі можуть купити подушку з фото Гордона, шарфик з фото Гордона, сумку для картоплі з фото Гордона, майку з фото Гордона… Також там можна купити “Гордона в шоколаді і скоро у продажі з’являться “золоті яйця Гордона”.

Сьогодні можна обмежитися “гумовим Гордоном” на повний зріст, щоб з ним спати, якщо самотньо… А незабаром, можливо, з’являться і презервативи з фото Гордона. Товар необхідний і для багатьох партнерів “великого бізнесу” вчасний.

В інтерв’ю прозвучала думка, що в історії можна залишитись повним лайном. І з цим неможливо не погодитись. Тому повертаюся до початку посту: подивилася. Начебто в туалеті побувала.

Телеграм-канал Таємниці депутата підтверджує думку про те, що це інтерв’ю –  діалоги ні про що із соплями двох скривджених чоловіків. Один посаду втратив, а другому – не дали.

Також там пишуть, що Богдану час зав’язувати з алкоголем.

“Шалене марення про бажання опинитися в одній тюремній камері з Гордоном – це майже край. Алкоголь дуже негативно впливає на мозок людини, якій понад 40 років. Починаються галюцинації після літрової пляшки. І рот викидає божевільні історії. А якщо твій товариш по чарці Гордон, то алкоголік отримує доступ до Ютуба”, – написали там.