білецький

Командир полку "Азов", народний депутат Андрій Білецький вважає капітуляцією Мінські угоди і домовленості "Нормандської четвірки".

Як інформує кореспондент Depo.Харків, про це Білецький заявив в Харкові після "Маршу героїв", організованого цивільним корпусом полку "Азов", передає Корупція.Інфо.

"Не може бути свята українського війська, свята української звитяги, фактично, в той час, коли ми підписуємо здачу території. Мінськ, "Нормандська четвірка" – це все йде, безумовно, не туди і кожна українська людина це відчуває", – сказав Білецький.

"Це не зрада, це капітуляція. Зрада – це, коли людина робить це зловмисно і добре подумавши, а капітуляція – це, коли злякалися і пішли на поводу у ворога. Чим більше влада буде розуміти, що Україна не проти миру, Україна за мир, але не за такий мир, за будь-яку ціну, то влада більше буде дослухатися і міняти своє ставлення, в тому числі в переговорному процесі", – додав командир "Азову".

Він зауважив, що виражає думку "азовців", молоді та націоналістів, а не думку політичної сили, від якої обраний у парламент.