Відомий дитячий лікар Євген Комаровський детально проаналізував “бебі-бокс”, який віднедавна почали отримувати українські породіллі від Уряду.

За підрахунками прем’єр-міністра Гройсмана, один такий пакунок коштує 5 тис. грн, втім Комаровський каже, що владі спершу слід навчитися не красти, а тоді вже “допомагати” людям.

Також медик “протестував” підгузки, які пропонують українським матерям, і з’ясував, що вони вкрай неякісні.

“Хотілося б ці підгузники одягнути на наших урядовців, і хай позасідають кілька годин, туалети замкнути. А можна в Раду, я уявляю, як вони за день… ну нехай, Бог їм суддя”, — обурювався Комаровський.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Додамо, раніше лікар говорив про те, що якщо в наборах для новонароджених, які отримуватимуть українські батьки з 1 вересня, опиняться непотрібні предмети або речі за завищеною вартістю, про це дізнається кожен український журналіст.

Щодо бебі-боксів я страшний експерт. Чому? Тому що сама їхня ідея – це фінська так звана материнська коробка. Із 1937 року кожна дитина у Фінляндії після народження отримує величезну коробку з усяким вмістом. Я там був, знімав на цю тему і тому щиро радив би людям, які зараз будуть займатися бебі-боксами, заскочити на сайт до лікаря Комаровського по безкоштовні рекомендації, подивитися відео…" – сказав лікар. 

Він заявив, що "глибоко переконаний у тому, що в нашій країні зібрати вміст коробки в межах тих п'яти тисяч гривень, які ми виділяємо, без відкатів, без корупції, чесно – зовсім неможливо". 

"Хочу звернутися зараз до всіх, зокрема до прем'єр-міністра, можливо, він нас чує. Ідея шикарна: не треба її дискредитувати. Моя пропозиція проста, зрозуміла, практично унеможливлює корупцію. 

Вона має такий вигляд: уряд домовляється із будь-яким чи двома-чотирма інтернет-магазинами, у яких з'являється розділ "бебі-бокс". У цьому розділі зазначено товари – будь-які, які ми дозволимо.

Тобто і системи дитячої безпеки, і все що завгодно. Але є одна найважливіша умова, якої дотримуються фіни. Це можуть бути лише вітчизняні товари, вироблені на території України. Жодних інших!" – додав Комаровський.