Кандидат в президенти України і колишній народний депутат Інна Богословська заявила, що її президентська кампанія в 2010 році фінансувалася на останні гроші сім'ї.

Про це Богословська розповіла в рамках телевізійного проекту "У БАШТІ з Орестом Сохаром". За її словами, за час перебування при владі вона не отримала ні цента.

"Звикніть, так буває. Навпроти вас людина, яка пройшла випробування в політиці – крізь вогонь, воду і мідні труби. Я все, що у мене було, витратила на політичну роботу. За час перебування при владі не отримала жодного цента, жодного. я їла, вибачте, варену ковбасу, коли всі вважали, що я олігарх", – розповіла політик.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


"Я заплатила за своє право говорити вам правду сьогодні. Коли інші діти каталися по Мальдівах, моя дочка заробляла 250 доларів на місяць – і це було хорошою платою", – зазначила Богословська.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що в липні 2018 року про свій намір взяти участь у майбутній президентській гонці повідомила відомий політик Інна Богословська.