У конкурсі на посаду гендиректора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» переміг Володимир Мельник. Про це за підсумками засідання конкурсної комісії у вівторок, 28 лютого, повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, передає Корупція.Інфо

Популярне: Сядьте, якщо стоїте: стало відомо,чому Гонтарєва йде у відставку, хто її замінить і які наслідки чекають всіх українців

За Володимира Мельника проголосувало вісім із десяти членів комісії. Відтак його кандидатуру пропонуватимуть затвердити на сесії Львівської обласної ради у вівторок, 7 березня.

«У заключному етапі конкурсу брали участь три претенденти. Вони представляли бачення програми розвитку «Галсільлісу» на п’ять років. У нас була дискусія з цього приводу, і переміг той кандидат, чия програма є найбільш практичною», – зазначив Володимир Гірняк.

Із січня Володимир Мелньик є виконуючим обов’язки гендиректора підприємства, до цього, починаючи з 2001 року він був директором Стрийського дочірного лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс». За даними бізнес-пошукової системи YouControl, він також є засновником та головним власником ТОВ «Гарант» у Стрийському районі на Львівщині, яке займається лісопильним і стругальним виробництвом.

Нагадаємо, попередній керівник «Галсільлісу» Петро Пешко звільнився зі своєї посади наприкінці вересня 2016 року.

ОКС ЛГП «Галсільліс», до складу якого входить 18 дочірніх підприємств, завершило 2016 рік із прибутком 3,4 млн грн. Має кредиторську заборгованість у понад 14 млн грн. У «Галсільлісі» працює 685 осіб, середня зарплата на підприємстві становить 4,4 тис. грн.