На цей час стратегія “Укроборонпрому” розробляється. З цього питання йде активна робота. Зараз є питання, кому буде підпорядковуватися концерн – сказав міністр оборони.

Міністр оборони запевнив, що Міноборони залишається стратегічним партнером “Укроборонпрому”, так само як і концерн залишається стратегічним постачальником міністерства.

Ми є замовником, ми платимо гроші, отримуємо продукцію. Ці відносини такими і залишаться. Ми, звичайно, є стратегічним замовником, вони стратегічним постачальником. І, звичайно, ми їх будемо підтримувати “, – підкреслив міністр.

Загороднюк також прокоментував інформацію щодо підпорядкування “Укроборонпрому”. За його словами підпорядкування концерну – це компетенція керівництва країни. А саме Кабміну, Президента, РНБО.

Нещодавно новий директор “Укроборомпрома” Айварас Абромавичус заявив, що концерт повинен стати холдинговою компанією. І цьому холдингу повинні бути передані акції.

Державний концерн “Укроборонпром” – об’єднання багатопрофільних підприємств дев’яти галузей оборонної промисловості України.