В акваторію Чорного моря увійшов десантний корабель ВМС США USNS Yuma

Як повідомили російські ЗМІ, чорноморський флот Російської Федерації почав супровід корабля Yuma.

Влітку 2019 го року саме це судно доставило до Одеси батальйон американських морпіхів на навчання “Сі Бриз-2019”.

Зараз американське судно, очевидно, направляється до Грузії, з посиланням на моніторингову групу “Майдану закордонних справ” і “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень” повідомив в Fаcebook головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, про масштабну ініціативи і вже запущеному проекті по з’єднанню Чорного і Балтійського морів. Про це Олексій Гончарук заявив під час виступу на форумі YES в Києві, в суботу, 14 вересня.«У нас, до речі, є кілька дуже амбітних інфраструктурних проектів, про які ми вже починаємо комунікувати. Нам потрібно спробувати з’єднати водним шляхом, наприклад, Балтійське і Чорне море. Це абсолютно реально. Це проект, є 40 водних шляхів, про які потрібно домовитися з Білоруссю і Польщею. Для того, щоб з ними домовитися, треба вибудовувати конструктивні відносини. Ми вже починаємо це робити », – зазначив глава українського уряду.

Примітно, що в РФ слова Гончарука викликали блискавичну реакцію, так в російських пропагандистських ЗМІ почали з’являтися строкаті заголовки про плани України приєднати Балтійське море до Чорного.