Народний депутат від партії “Слуги народу” прийшла в Верховну Раду у дивному вбранні, чим викликала шквал обговорень.

Відповідне фото опублікувала Facebook-спільнота “Вибори 2019”.

На світлині Ірина Аллахвердієва стоїть в чорній сукні, що більше підходить для вечірки, але ніяк не для відвідування офіційних заходів в парламенті.

Варто відзначити, що в мережі думки з приводу зовнішнього вигляду депутата розділилися. Одні вважали його досить вульгарним, назвав “стилем собачки”, а другі – навпаки засудили перших, розкритикувавши їх за нерозуміння сучасного стилю моди.

“Стиль собачки”, “Чекає команду «служити)))”, “Забула зняти після вечірки”, “А де ланцюг? Зірвалася!”, – писали в коментарях.

Яскрава представниця політичної еліти України сильно виділяється на фону своїх колег і встигла “вляпатися” в декілька скандалів.

Раніше нардеп від “Слуги народу” вже викликала ажіотаж своїм вбранням.

Так, проходячи тижневий спецкурс для народних обранців від партії президента Володимира Зеленського вона засвітилася в халаті “Версаче”, який може собі дозволити далеко не кожен українець.

На своїй сторінці в Facebook блогер Михайло Шнайдер обурився розкішшю «слуги народу».

Він підрахував, що вбрання Ірини ніяк не гармоніює з однією деталлю – пенсіями простих українців. За його підрахунками, на такий одяг літнім людям в Україні довелося б витратити гроші за весь рік.