Полтавщина цьоріч справді виправдала звання духовно-кульурного осередку України. Всього лише кілька вагомих випадків корупції в 2015
1. Алогічність хабарників деколи дивує: платити комусь за те, аби не платити податки
Судитимуть високопосадовця з Кременчука, який отримав півмільйона хабара
Завершено досудове розслідування та направлено до Крюківського районного суду Кременчука для розгляду по суті обвинувальний акт щодо начальник
а слідчого відділу фінансових розслідувань Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Полтавській області, який отримав 500 тис грн неправомірної вигоди.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.
Гроші полковник податкової міліції одержав від представника одного з підприємств за закриття кримінального провадження стосовно службових осіб цього підприємства за ухилення від сплати податків.
Податківець обвинувачується за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі). Наразі він перебуває під вартою.
2. Цей незручний момент, коли тебе змушують брати хабар
Полтавські ДАІшники скаржаться журналістам, що їх знову змушують брати хабарі з водіїв
Після арешту начальника УДАІ Полтавської області Петра Блажівського за звинуваченням у корупції, місцеві ДАІшники пропрацювали без хабарів всього два тижні.
Про це повідомляє “Дорожній контроль”, пише «Преступности.НЕТ»
Як стверджують в організації, про це їм розповіли самі ДАІшники в листі відправленому на адресу редакції.
“Як тільки резонансна справа затихло, рядових інспекторів знову стали змушувати збирати гроші з автомобілістів”, – стверджують в “Дорожньому контролі”.
“Нещодавно поставлений тим же Блажівським П.М. на посаду командира роти Заєць С.М. заявив, що тепер у нього знайомства в Департаменті ДАІ та СБУ, а тому буде робити що хоче. Після цього, наші командири Бродський О.І. та міщанин М.О. оголосили, що нічого не змінилося, просто фінансові потоки помінялися небагато. Починаємо працювати за старою схемою – 100 грн з людини зі зміни + 3000 грн з людини на місяць на АТО, на СБ – куратору Сургаю і на Серенко А. “, – йдеться в повідомленні.
3. Якби хабарі ділилися на аморальні і звичайні, то цей був би явно негідний відноситися другого
У Кременчуці депутати відібрали 200 земельних ділянок в учасників АТО
Представники Кременчуцької міської організації партії «Батьківщина» у міськраді ініціювали таємний земельний дерибан. Питання вносили позачерговим, – повідомляє Програма Плюс.
Депутати Кременчуцької міської ради відібрали у вівторок в учасників АТО та учасників бойових дій 200 земельних ділянок, які обранці кременчужан мали б передати військовим для індивідуального будівництва, згідно з законодавством.
Дерибан землі на останній сесії міської ради пройшов непоміченим. Однак вже за годину після прийняття рішення депутати міськради зателефонували до громадських активістів кременчуцького «Майдану», аби повідомити їм, що 200 земельних ділянок, які планувалося передати учасникам антитерористичної операції – захисникам України, відібрала у тих депутатська фракція партії «Батьківщина» для керівника фракції Євгена Холода та його підприємства «Торгова гільдія».
«Як ви всі бачили, земельні питання – додаткові – голосувалися пакетом. Номери питань, за які голосували, оприлюднював представник «Батьківщини», керівник апарату міського голови Олександр Головач.
Так от, у рішенні № 29 сьогоднішньої сесії Кременчуцької міської ради, пункт №31 ( додаткове рішення), йшлося про передачу земельної ділянки розміром у 2 гектари (вул.Котлова) для створення «етнопарку» підприємству «Кременчуцька торгова гільдія», власником якого є голова депутатської фракції партії «Батьківщина» в міськраді Євген Холод.
Однак минулої п’ятниці на засіданні комісії міськради з питань екології та земельних ресурсів це питання про земельну ділянку розміром у два гектари було знято.
Територію планувалося передати учасникам АТО.
24 лютого за рішенням сесії, яке прийнято 34-а голосами (бо депутати не розібралися, за що голосують додатково), захисники України від тероризму нічого не отримають», – такий коментар одного з обранців кременчужан, який і повідомив громадським активістам про черговий депутатський земельний дерибан.
«Жахливий випадок. Цю територію було спеціально знято з розгляду депутатської комісії через необхідність забезпечити земельними ділянками учасників антитерористичної операції. Те, що сьогодні трапилося – махлювання, підміна рішень, таємний дерибан землі. Переконана, що це питання: як вчинили депутати міськради у Кременчуці з проблемами учасників АТО – ми піднімемо не один раз й не десять. Але відібрану ділянку депутати міськради мають повернути людям», – так прокоментувала ситуацію представник кременчуцького г/о «Майдан» Анна Павленко.
За матеріалами НіКорупції
Джерело: Корупція.інфо