Відомий своїми суперечливими заявами колишній міністр транспорту та зв'язку Євген Червоненко цього разу відзначився гучними коментарями з приводу смерті екс-регіоналки Ірини Бережної.
Спочатку він дозволив собі жорстоко обізвати усіх, хто нагадував про політичну приналежність покійної, її участь у про кремлівських ефірах, де вона відкрито поливала брудом Україну, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Не встигла вщухнути хвиля обговорень, як Червоненко знову вибухнув критикою українців, при чому слів уже не добирав:
"Козлобарани! Ось вам роз'яснення від кращого політолога Країни! Баклани … Люди ж цінуються не за багатством, і навіть не походженням, релігії та національності!", – прокоментував він.

Мова йшла про єврейське коріння доньки загиблої, а політологом, згаданим екс-міністром, виявився Костянтин Бондаренко. Загибель колишньої регіоналки він плавно перевів у жорстку критику Революції Гідності, яка нібито "не дала результатів", хоча перша мета Майдану була єдиною – відсторонити чинну на той час владу разом із "Партією Регіонів".


Проросійські погляди Бережної політолог взагалі не вважає чимось дивним:
"Ірина Бережна ніколи не була ворогом України. Те, що вона не сприймала Майдан і не сприймала нинішню владу – не говорить про те, що вона виступала проти України. Хто сказав, що між Майданом і Україною стоїть знак рівності?Так, у неї були інші погляди. Так, вона вважала, що у нас може бути інший шлях розвитку, крім західного. Але ж це не ворожість до України!", – написав Бондаренко.
Користувачі не розділили погляди ні Червоненка, ні самого політолога. У коментарях вони нагадали як і про не надто прозоре минуле політика, так і самої Бережної. Більшість думок зійшлися на одному – різко висловлюватися про громадян країни, де живеш сам, це зовсім не гідна поведінка:
"Дивлюся на апокаліптичну м…ду Червоненко і бачу: не жилець. У пилу атаки кондрат вхопить, дуже вже переживає", – іронізують в коментарях.