Столичне управління юстиції озвучило найбільші суми боргів по аліментах, які зараз знаходяться у відділах виконавчої служби. Рекордсмен Печерський район – понад 906 тис. грн.

В інших районах суми боргів розподілилися наступним чином: Шевченківський – більш 731 тис. грн, Деснянський – 412 тис. грн, Оболонський – понад 236 тис. грн, Дарницький більш 349 тис. грн, Святошинський – понад 255 тис. грн.

За словами начальника столичного управління юстиції Станіслава Куценка, одна з найбільших сум боргів по аліментах перебувала на виконанні у державних виконавців Печерського району, і вони змусили "батька" виплатити гроші дитині.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


"Батько не платив аліменти з 2015 року – майже 800 тисяч гривень, але на днях перевів на рахунок дитини всю заборговану суму. Природно, що це він зробив після втручання працівників ДВС (державної виконавчої служби), в рамках дії закону, який вступив в силу в серпні цього року. Завдяки документу, що вступив в силу, тепер діти отримують кошти від батьків, які не платили аліменти роками", – розповів Станіслав Куценко.

Він додає, що в рамках дії закону Дарницький відділ державної виконавчої служби змусив батька виплатити одним платежем 205 тисяч гривень 16-річному хлопчикові Дімі, який десять років не отримував коштів від свого тата на розвиток і дозвілля.

Варто нагадати, що в серпні цього року вступив в дію новий закон спрямований на захист прав дітей. Завдяки йому столичне управління юстиції вже примусили сплатити понад 200 мільйонів гривень аліментів по майже 27 тисячах проваджень цього року.